Na basenach trwa praca

7
21.04.2011
Baseny kąpielowe przy ul. Moniuszki w Elblągu przejęte przez Zarząd Zieleni Miejskiej, przygotowywane są starannie do tegorocznego sezonu letniego - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 21 kwietnia 1961 roku.
Gruntownie oczyszcza się dno basenu i wywozi muł. Ponadto trwają prace przy zakładaniu nowych trawników i zieleńców. Wkrótce - zgodnie z otrzymaną dokumentacją - rozpoczną się remonty basenu i trampoliny. Przy oczyszczaniu basenu pracują przeważnie kobiety.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

no jak w 61 posprzątali tak już zostawili :)
(2011.04.21)

info

0  
  0
tera sprywatyzujo za złotówkie i znowu bedzie git
(2011.04.21)

info

0  
  0
Dziś widziałem ekipe remontowo-sprzątającą ale to chyba potomkowie tamtych.
fyu (2011.04.21)

info

0  
  0
A dziś. .. basn, ponoć największy w Europie, odkryty- syf, brud, smród a o dno można nogi skaleczyć, zaś brodzik dla dzieci to bagno.
(2011.04.22)

info

0  
  0
"Za czynności związane ze zwrotem należności lub umorzeniem opłaty dodatkowej za przejazd bez ważnego dokumentu uprawniającego do przejazdu, pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 11 zł"_ "Kochane "ZKM, czy nie sądzicie, że to złodziejstwo z Waszej strony ?Skoro mandat został wystawiony nie słusznie, to po co ta opłata manipulacyjna?Sądzicie, ze jesli pasażer nie zapłacił mandatu, nie słusznie wystawionego, to chociaż "wyrwiecie mu z gardła "te 11zł ?-Toz to jawne okradanie obywateli !!!
PASAŻER FURMANKI (2011.04.22)

info

0  
  0
Hehe teraz sprzata sama przyczepa; D Stoi na srodku od 3 tygodni i nic na niej nie ma; ) Chyba, ze to parking !
mhm (2011.04.22)

info

0  
  0
a tak tak to parking. .. ta przyczepa co roku tam stoi. .. może nawet zostaje tam jak wodę leją. Uważam, że powinni pobierać opłatę za basen a kasę przeznaczyć na remont. Ludzie jak coś dostają za darmo to tego nie doceniają. Poza tym nie rozumiem idei "robienia" do wody w której się kąpią. W wannę też wydalają?? Brud to wina korzystających i świadczy o jakimś braku rozwoju umysłowego.
(2011.04.22)

info

0  
  0