UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a tak tak to parking. .. ta przyczepa co roku tam stoi. .. może nawet zostaje tam jak wodę leją. Uważam, że powinni pobierać opłatę za basen a kasę przeznaczyć na remont. Ludzie jak coś dostają za darmo to tego nie doceniają. Poza tym nie rozumiem idei "robienia" do wody w której się kąpią. W wannę też wydalają?? Brud to wina korzystających i świadczy o jakimś braku rozwoju umysłowego.


Anuluj