UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Za czynności związane ze zwrotem należności lub umorzeniem opłaty dodatkowej za przejazd bez ważnego dokumentu uprawniającego do przejazdu, pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 11 zł"_ "Kochane "ZKM, czy nie sądzicie, że to złodziejstwo z Waszej strony ?Skoro mandat został wystawiony nie słusznie, to po co ta opłata manipulacyjna?Sądzicie, ze jesli pasażer nie zapłacił mandatu, nie słusznie wystawionego, to chociaż "wyrwiecie mu z gardła "te 11zł ?-Toz to jawne okradanie obywateli !!!
PASAŻER FURMANKI