UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Za czynności związane ze zwrotem należności lub umorzeniem opłaty dodatkowej za przejazd bez ważnego dokumentu uprawniającego do przejazdu, pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 11 zł"_ "Kochane "ZKM, czy nie sądzicie, że to złodziejstwo z Waszej strony ?Skoro mandat został wystawiony nie słusznie, to po co ta opłata manipulacyjna?Sądzicie, ze jesli pasażer nie zapłacił mandatu, nie słusznie wystawionego, to chociaż "wyrwiecie mu z gardła "te 11zł ?-Toz to jawne okradanie obywateli !!!
PASAŻER FURMANKI