Oto bowiem pod koniec grudnia br. zakończony zostanie montaż i uruchomiony będzie pierwszy elektrofiltr w naszej elektrowni. Montaż drugiego filtra jest w pełnym toku. W ciągu zaś roku 1958 elektrofiltry zainstalowane zostaną na wszystkich kotłach. Tumany pyłu, będące utrapieniem mieszkańców okolicy elektrowni zostaną wówczas tylko przykrym wspomnieniem.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter