UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
eh. .. Peter, w latach 70 byłeś młokosem i majtki trzymałeś w zębach bo oczy zasypywał ci lotny popiół. Jak podaje komunistyczna prasa, że zamontowano elektrofiltry to zamontowano i basta. Faktycznie sztrumu nie podano ponieważ elektrociepłownia miała z jej produkcją problemy, gdyż naładowane cząsteczki elektronów uciekały kominem by wylądować Peterowi w oczach. .. hehehe. W komunikatach podawano 10 stopień zasilana, co kojarzyło się z brakiem sztrumu, czyli brakiem elektronów w sieci. Widzisz Peter komuna nie kłamała. Spytaj sie starszych od ciebie osób z czym kojarzy się 10 stopień zasilania. .. .hehehe. Pozdro.
karjak