UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdura. Pamiętam jak jeszcze w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych elektrownia zasypywała pyłem całe miasto. Szczególnie nocami czuli się bezkarni. Efekty najlepiej było widać na śniegu.
peter
Bzdura. Pamiętam jak jeszcze w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych elektrownia zasypywała pyłem całe miasto. Szczególnie nocami czuli się bezkarni. Efekty najlepiej było widać na śniegu.
peter