UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bzdura. Pamiętam jak jeszcze w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych elektrownia zasypywała pyłem całe miasto. Szczególnie nocami czuli się bezkarni. Efekty najlepiej było widać na śniegu.

peter

Anuluj