Niedawno w zarządzie oddziału PTTK w Elblągu odbyła się niecodzienna uroczystość. W obecności aktywistów turystyki kolarskiej Elbląga, drużyna festiwalowego rajdu do Warszawy otrzymała z rąk prezesa zarządu oddziału wspaniałe nagrody ZG PTTK: 4 łańcuchy do rowerów produkcji francuskiej. Oprócz tego uczestnicy otrzymali pamiątkowe proporczyki, dyplomy uznania, oraz 175 punktów na Kolarską Odznakę Turystyczną.
W rajdzie brało udział zaledwie 4 uczestników. Sądzimy, że w przyszłym sezonie więcej mieszkańców Elbląga będzie uprawiać tą piękną dziedzinę turystyki, jaką jest turystyka kolarska.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter