UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, czy dane im było wjechać podczas otwarcia festiwalu na sam stadion X-lecia? Niestety, jakże płonne okazały się końcowe nadzieje..

rwel

Anuluj