UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy dane im było wjechać podczas otwarcia festiwalu na sam stadion X-lecia? Niestety, jakże płonne okazały się końcowe nadzieje..
rwel
Ciekawe, czy dane im było wjechać podczas otwarcia festiwalu na sam stadion X-lecia? Niestety, jakże płonne okazały się końcowe nadzieje..
rwel