UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja w tym roku 2005 na przelomie sierpnia i wrzesnia przejechalem rowerkim trase Elblag - Swinoujscie w 6 dni - pwrot pociagiem. Zalecam wszystkim symatykom turystyki rowerowej ta trase, jest wspaniala nie tylko dlatego ze mialem piekna pogode. Najgorszy odcinek to w Gdansku ale tylko do ul. Karola Marksa a potem to juz bajka. To sie nie da opisac trzeba jechac. Lucjan.
Lucjan