UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ma do tego stadion X-lecia, wówczas wjeżdżali tam przy akompaniamencie Warszawianki witani czerwonymi flagami a dzis przy Odzie do mlodosci i witani flagami niebieskimi, nic sie nie zmienilo.

ja

Anuluj