UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ma do tego stadion X-lecia, wówczas wjeżdżali tam przy akompaniamencie Warszawianki witani czerwonymi flagami a dzis przy Odzie do mlodosci i witani flagami niebieskimi, nic sie nie zmienilo.
ja
A co ma do tego stadion X-lecia, wówczas wjeżdżali tam przy akompaniamencie Warszawianki witani czerwonymi flagami a dzis przy Odzie do mlodosci i witani flagami niebieskimi, nic sie nie zmienilo.
ja