Elbląg coraz piękniejszy, ale…

4
21.08.2008
Stwierdzić należy, że Elbląg z każdym dniem zmienia swoje oblicze. Rosną nowe bloki mieszkalne. Między innymi powstaje przy ul. Giermków nowa dzielnica mieszkaniowa. W mieście widać coraz więcej zieleńców i kwiatów, informował Głos Elbląga z 21 sierpnia 1958 r.
Z przykrością jednak stwierdzić należy, że obok tego w mieście jest szereg niedociągnięć które szpecą Elbląg. I tak np. przy ul. Parkowej PZGS na placu obok magazynów założył wielkie śmietnisko. Podobnie wygląda sprawa z budową różnego rodzaju chlewików, gołębników itp. przez niektórych mieszkańców, co wcale nie upiększa naszego miasta. Na tym odcinku panuje całkowita anarchia. Nie wiemy dlaczego sprawy te toleruje Prezydium Miejskiej rady Narodowej. Czyżby ojcom miasta nie zależało na wyglądzie miasta?
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Elbląg jest piękny i czysty, wspaniała zadbana zieleń!
(2008.08.21)

info

0  
  0
Elbląg był piękny przed wojna , filmiki można znaleźć na youtube, po odbudowie już nie jest taki http://pl.youtube.com/watch?v=KSaZNZeAVDU
Elbb (2008.08.21)

info

0  
  0
ale teraz jest nasz Elbląg, jak kiedyś przed laty, a przecież przez wojnę hitlerowską nie zostało z niego wiele po wojnie, to jest dopiero 63 lata odbudowy
(2008.08.22)

info

0  
  0
Rynek i okolice ładne, boczne uliczki bida z nędzą. Robimy tylko na pokaz i w dodatku nie dla wszystkich. obserwator
(2008.08.27)

info

0  
  0