Elbląg coraz piękniejszy, ale…
Stwierdzić należy, że Elbląg z każdym dniem zmienia swoje oblicze. Rosną nowe bloki mieszkalne. Między innymi powstaje przy ul. Giermków nowa dzielnica mieszkaniowa. W mieście widać coraz więcej zieleńców i kwiatów, informował Głos Elbląga z 21 sierpnia 1958 r.