UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg był piękny przed wojna , filmiki można znaleźć na youtube, po odbudowie już nie jest taki http://pl.youtube.com/watch?v=KSaZNZeAVDU

Elbb

Anuluj