UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rynek i okolice ładne, boczne uliczki bida z nędzą. Robimy tylko na pokaz i w dodatku nie dla wszystkich. obserwator
Rynek i okolice ładne, boczne uliczki bida z nędzą. Robimy tylko na pokaz i w dodatku nie dla wszystkich. obserwator