UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale teraz jest nasz Elbląg, jak kiedyś przed laty, a przecież przez wojnę hitlerowską nie zostało z niego wiele po wojnie, to jest dopiero 63 lata odbudowy
ale teraz jest nasz Elbląg, jak kiedyś przed laty, a przecież przez wojnę hitlerowską nie zostało z niego wiele po wojnie, to jest dopiero 63 lata odbudowy