UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale teraz jest nasz Elbląg, jak kiedyś przed laty, a przecież przez wojnę hitlerowską nie zostało z niego wiele po wojnie, to jest dopiero 63 lata odbudowy


Anuluj