Niestety, tylko się mówi. Najpierw krążyła wersja, że budynek zostanie odbudowany i przeznaczony na mieszkania dla pracowników MO, później – że mieścić się w nim będzie Komisariat. W ubiegłym roku budynek miało odbudować ówczesne WZBW i urządzić w nim swoje biuro. I tak od lat się gada, a tymczasem z okien i murów wyrastają już spore brzózki , mury kruszą się coraz bardziej, zaś górne partie grożą zawaleniem, a więc życiu przechodniów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter