UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak te partyjne ciecie myśleli, że w końcu budynek dawnego Sądu Miejskiego rozebrali i wybudowali "architektoniczne cudo", które straszy mieszkańców Elbląga do dzisiaj. A może tak podać wytłuszczonymi literami nazwisko ówczesnego Prezydenta Elbląga i "architekta ?!?" co to gów..o zaprojektował ?

Bronisław R.