UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak te partyjne ciecie myśleli, że w końcu budynek dawnego Sądu Miejskiego rozebrali i wybudowali "architektoniczne cudo", które straszy mieszkańców Elbląga do dzisiaj. A może tak podać wytłuszczonymi literami nazwisko ówczesnego Prezydenta Elbląga i "architekta ?!?" co to gów..o zaprojektował ?
Bronisław R.