UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem fanem tych wszystkich zacnych pawilonów handlowo-usługowych, ale architekta nie ma co atakować, to była architektura oddająca ducha tamtej epoki, bezbarwna, beznamiętna, afunkcjonalna, odstręczająca itp. Należy tylko ubolewac że w Elblągu nigdy nie brały góry rozwiązania zachawujące piękno przedwojennego miasta, tak jest po dzień dzisiejszy, jak w komunalnym przedwojennym domu coś trzeba naprawić to miasto ochoczo go rozwala, jak np. dawny bank na Kosynierów, obok zboru ewangelickiego, choć tasm nawet nic nie trzeba było specjalnie remontować.

Bob B.

Anuluj