62 nauczycieli przybywa do Elbląga

8
30.08.2007
Prezydium MRN ma ogromne trudności z wyszukaniem 29 pokojów kawalerskich i 8 pomieszczeń rodzinnych, informował Dziennik Bałtycki z 30 sierpnia 1957 r.
W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym, przybędzie do Elbląga 62 nauczycieli. Prezydium MRN zabezpieczyło już dla nich pewną ilość mieszkań, w dalszym ciągu jednak ma ogromne trudności z wyszukaniem 29 pokojów kawalerskich i 8 pomieszczeń rodzinnych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

po co wogole daja takie bzdetne starocie, kogo to wogole interesuje?? do kibla z tym zapychaczem strony!!
(2007.08.30)

info

0  
  0
Nie słuchajcie go. Publikujecie tu prawdziwe perełki!
(2007.08.30)

info

0  
  0
Świetne informacje, wiele smaczków i rzeczy zapoznanych. Kontynuować, absolutnie ! - Surmaczowa
(2007.08.30)

info

0  
  0
perelki?? pfff co to ma byc, kogo obchodzi ze 60 nauczycieli kiedy przyjechalo, dajcie spokoj
(2007.08.30)

info

0  
  0
Żebyś wiedział Zastodolcu Pospolity do czego nie masz wracać i co było Ci oszczędzone. Choc jak dalej będziesz tak wybierał _ to kto wie, kto wie?
AborygenMiejscowy (2007.08.30)

info

0  
  0
Moim skromnym zdaniem osobnik znajdujący się na górze listy jest typowym "emblongiem" który za grosz nie ma poczucia przynależności społecznej. Wg mnie, posty z gatunku "Elbląg orzed laty", uwieńczone jakąś starą fotografią dyłyby idealnym wehikułem czasu. A ty ziomek-bezimienny: nie marnuj miejsca na stronie ...nie chcesz-nie czytaj!
Marcin-Stefan (2007.08.31)

info

0  
  0
ja tam lubie to czytac i bym sie wnerwil jak ten link zamkniecie :)
zawada (2007.09.01)

info

0  
  0
W 1957 roku właśnie miałem siedem lat i wystartowałem do szkoły i wogóle kogo to obchodzi ale tak sobie napisałem.
Puzon (2007.09.04)

info

0  
  0