UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim skromnym zdaniem osobnik znajdujący się na górze listy jest typowym "emblongiem" który za grosz nie ma poczucia przynależności społecznej. Wg mnie, posty z gatunku "Elbląg orzed laty", uwieńczone jakąś starą fotografią dyłyby idealnym wehikułem czasu. A ty ziomek-bezimienny: nie marnuj miejsca na stronie ...nie chcesz-nie czytaj!

Marcin-Stefan

Anuluj