UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 1957 roku właśnie miałem siedem lat i wystartowałem do szkoły i wogóle kogo to obchodzi ale tak sobie napisałem.
Puzon
W 1957 roku właśnie miałem siedem lat i wystartowałem do szkoły i wogóle kogo to obchodzi ale tak sobie napisałem.
Puzon