UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim skromnym zdaniem osobnik znajdujący się na górze listy jest typowym "emblongiem" który za grosz nie ma poczucia przynależności społecznej. Wg mnie, posty z gatunku "Elbląg orzed laty", uwieńczone jakąś starą fotografią dyłyby idealnym wehikułem czasu. A ty ziomek-bezimienny: nie marnuj miejsca na stronie ...nie chcesz-nie czytaj!
Marcin-Stefan