40
27.07.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Hhhhh - Głupiego robota lubi, powinno się za nią godnie żyć. Zatem głupi, półgłówek czy narkoman?
(2017.07.27)
Prawdę mówiąc, jeżeli kasjerka jest ładna i zgrabna, mając przy tym cudowny dekolt, może się przy mnie schylać ile tylko chce.
7yus (2017.07.27)

info

3  
  0
Zakaz lotów i mandat taki powinien dostać żeby pamiętał na całe życie! Takie żarty niech sobie w swoim domu uskutecznia!
Pasażer (2017.07.27)

info

5  
  2
Służba kontroli bezpieczeństwa na GDA to jest prawdziwa patolgia. Jak traktują tu pasażerów, jak jakieś bydło i prowokują zachowaniem, gestami i słownie to trudno się spodziewać, że pasażerowie czasem nie wytrzymują nerwowo. Oni po prostu zachowują się tak agresywnie jakby byli szkoleni na podstawie filmów o obozach koncentracyjnych z czasów II wojny. Im potrzeba opieki psychologa po prostu. Pamiętajcie, jak okradali pasażerów zabierając im różne przedmioty a potem sprzedawali m.in. na allegro, dostali niektórzy wyroki ale inni są tam dalej.
GDA (2017.07.27)
@GDA - Ostatnio na lotnisku w Gdansku podczas kontroli jak sie przewozi laptopa to smaruja rece pasazera jakas nieznana substancja. Na pytanie po co to robia oraz co to za substancja i czy jest szkodliwa dla zdrowia to nie umieja odpowiedziec. Chyba sie ma prawo do zadania pytania co to smaruja na rekach pasazera.
elb1000 (2017.07.27)
@bb - Tak
(2017.07.27)
dla żartu uciąć mu głowę
(2017.07.27)

info

0  
  0
Widać że był z Elbląga
(2017.07.28)

info

0  
  0
Samoloty powinny byc wogle zlikwidowane jle to ton paliwa spala taki samolot i wszystkie spaliny osiadaiom na ziemie a gdzie ekologia i takzwane smogi
(2017.07.28)

info

0  
  0
Samoloty powinni wogle zlikwidowac jle to ton paliwa spala a spaliny spowrotem na ziemie spadaiom gdzie tu jest ekologia a dziwiom sie ze smogi som
(2017.07.28)

info

0  
  0