Wybrany wątek opinii

Jak to jest że za granicą przy odprawie ludzie są mili i uczynni a w naszym kraju to tylko chamy, gbury i prostaki ?
(2017.07.27)
Bo w polsce co drogi to polglowek a co trzeci to narkoman ktory nigdzie indziej pracy nie znajdzie jak tylko w uk albo za granicami panstwa polskiego
Hhhhh (2017.07.27)
To PiS robi taka złośliwa propagandę. Ludzie nie wytrzymują tego nerwowego napięcia w kraju.
malwina (2017.07.27)
@Hhhhh - Głupiego robota lubi, powinno się za nią godnie żyć. Zatem głupi, półgłówek czy narkoman?
(2017.07.27)
Powrót do komentarzy