Wybrany wątek opinii
Jak to jest że za granicą przy odprawie ludzie są mili i uczynni a w naszym kraju to tylko chamy, gbury i prostaki ?
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
Bo w polsce co drogi to polglowek a co trzeci to narkoman ktory nigdzie indziej pracy nie znajdzie jak tylko w uk albo za granicami panstwa polskiego
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
To PiS robi taka złośliwa propagandę. Ludzie nie wytrzymują tego nerwowego napięcia w kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Hhhhh - Głupiego robota lubi, powinno się za nią godnie żyć. Zatem głupi, półgłówek czy narkoman?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0