UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Samoloty powinni wogle zlikwidowac jle to ton paliwa spala a spaliny spowrotem na ziemie spadaiom gdzie tu jest ekologia a dziwiom sie ze smogi som


Anuluj