UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Służba kontroli bezpieczeństwa na GDA to jest prawdziwa patolgia. Jak traktują tu pasażerów, jak jakieś bydło i prowokują zachowaniem, gestami i słownie to trudno się spodziewać, że pasażerowie czasem nie wytrzymują nerwowo. Oni po prostu zachowują się tak agresywnie jakby byli szkoleni na podstawie filmów o obozach koncentracyjnych z czasów II wojny. Im potrzeba opieki psychologa po prostu. Pamiętajcie, jak okradali pasażerów zabierając im różne przedmioty a potem sprzedawali m.in. na allegro, dostali niektórzy wyroki ale inni są tam dalej.

GDA