UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Służba kontroli bezpieczeństwa na GDA to jest prawdziwa patolgia. Jak traktują tu pasażerów, jak jakieś bydło i prowokują zachowaniem, gestami i słownie to trudno się spodziewać, że pasażerowie czasem nie wytrzymują nerwowo. Oni po prostu zachowują się tak agresywnie jakby byli szkoleni na podstawie filmów o obozach koncentracyjnych z czasów II wojny. Im potrzeba opieki psychologa po prostu. Pamiętajcie, jak okradali pasażerów zabierając im różne przedmioty a potem sprzedawali m.in. na allegro, dostali niektórzy wyroki ale inni są tam dalej.
GDA