Wybrany wątek opinii

Służba kontroli bezpieczeństwa na GDA to jest prawdziwa patolgia. Jak traktują tu pasażerów, jak jakieś bydło i prowokują zachowaniem, gestami i słownie to trudno się spodziewać, że pasażerowie czasem nie wytrzymują nerwowo. Oni po prostu zachowują się tak agresywnie jakby byli szkoleni na podstawie filmów o obozach koncentracyjnych z czasów II wojny. Im potrzeba opieki psychologa po prostu. Pamiętajcie, jak okradali pasażerów zabierając im różne przedmioty a potem sprzedawali m.in. na allegro, dostali niektórzy wyroki ale inni są tam dalej.
GDA (2017.07.27)
@GDA - Ostatnio na lotnisku w Gdansku podczas kontroli jak sie przewozi laptopa to smaruja rece pasazera jakas nieznana substancja. Na pytanie po co to robia oraz co to za substancja i czy jest szkodliwa dla zdrowia to nie umieja odpowiedziec. Chyba sie ma prawo do zadania pytania co to smaruja na rekach pasazera.
elb1000 (2017.07.27)
Powrót do komentarzy