40
27.07.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przepraszam że ponownie nawiążę do sytuacji w sklepie, ale przypomniałem sobie jakie emocje budzi w człowieku gdy się go traktuje jak przestępcę. Kiedyś w jednym ze sklepów samoobsługowych chodził za mną krok w krok pan z ochrony, naprawdę poczułem się jak jakiś element, tak mnie to zirytowało, że kiedy widziałem gościa chowającego chipsy pod bluzkę i jeszcze chwilkę po tym rozmawiał sobie z tym ochraniaczem jak gdyby nigdy nic. To tylko sobie pomyślałem "masz za swoje" i mimo że uważam że taki element należy likwidować i reagować na zachowania innych bo to my kształtujemy sobie świat, to nie powiedziałem słowa temu panu z ochrony.
(2017.07.27)

info

10  
  1
A wieśWAGENEM jzdzić a nie do samolotu się pchać. Zawsze, gdy wiesci o Elblągu, to zawsze złe. Nie ma Elbląg dobrych wiadomości? Zawsze patologia.
(2017.07.27)

info

7  
  9
@Zorientowany - Cytat:-"Pani kasjerka specjalnie wychyla się (. .. )". Powinieneś być zadowolony, bo może to ładna kasjerka i chce Ci pokazać swoje cycki :0
PiesNaBaby (2017.07.27)
tak jest jak patologia leci samolotem!!! pociagami niech sie poruszaja
(2017.07.27)

info

6  
  3
Jeden wioskowy cwaniaczek a smród na całe miasto. Na lotnisku innego kraju za taki tekst w dwie sekundy leżał by z mordą przy betonie z ogromnymi kłopotami. Dziś za takie słowa słono się płaci.
(2017.07.27)

info

8  
  3
ty za swoją głupote do końca życia się nie wypłacisz
(2017.07.27)

info

8  
  1
Ludzie nie wiedzą, co się dzieje. Dostają propagandę i pozwalają się oszukiwać. Nie znają podstawowych faktów. Np. takich, że zagraniczne banki zarabiają w Polsce 15 mld zł rocznie. A myśmy sprzedali wszystkie nasze banki za 25 mld, choć były warte 200 mld zł! I dziś nie mamy bankowości. To jak nie mieć broni, idąc na front" - prof. Witold Kieżun
(2017.07.27)

info

3  
  7
Nie, no jasne bo terrorysta na pewno powie, że ma bombę;p W końcu zadanie pytania jest najlepszą metodą na wykrycie kto ma bombę przy sobie, od razu czuję się bezpieczniej z takimi strażnikami
(2017.07.27)
Moja zażartowała że jest w ciąży. Uwierzcie mi- ten sam alarm w głowie i ta sama panika. O zgrozo, na szczęście to tylko żart. Założyłem na nią karę- miesiąc wstrzemiężliwości i brak kieszonkowego na ów miesiąc. Wszak to większe zagrożenie niż bomba- bo na całe życie. Uf... Jak dobrze że to tylko żart.
(2017.07.27)
I żeby nie było. Też zdawałem pytania i to głupie, liczyłem w kalendarzu małżeńskim a ponad to skontrolowalem ja badaniem moczu. No i wyszło że to tylko żart. Ale ile ja się strachu najadłem to tylko ja wiem.
(2017.07.27)