Wybrany wątek opinii

Chyba każdy z nas podróżując samolotem chce czuć się bezpieczny. W przeciwieństwie do innych środków lokomocji- samolot jest puszka 10km nad ziemią i nie da się uciec w sytuacji zagrożenia. Bardzo dobrze, że zadają pytania. Sprawdzają. Trzeba być id...otą żeby robić sobie żarty tego typu. Mi nie raz kazali wyskoczyć z butów i paska przy spodniach. Nie mam tego za złe. Może trafić się zawsze niepozorny który rzeczywiście coś przy sobie ma. Co wtedy? Jeśli samolot dzięki kontroli nie ma opoznien- nie mam noc przeciwko kontroli i głupim pytaniom
(2017.07.27)
Nie, no jasne bo terrorysta na pewno powie, że ma bombę;p W końcu zadanie pytania jest najlepszą metodą na wykrycie kto ma bombę przy sobie, od razu czuję się bezpieczniej z takimi strażnikami
(2017.07.27)
To jest właśnie mentalność niewolnika.
Slave (2017.07.27)
Powrót do komentarzy