UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wieśWAGENEM jzdzić a nie do samolotu się pchać. Zawsze, gdy wiesci o Elblągu, to zawsze złe. Nie ma Elbląg dobrych wiadomości? Zawsze patologia.


Anuluj