UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wieśWAGENEM jzdzić a nie do samolotu się pchać. Zawsze, gdy wiesci o Elblągu, to zawsze złe. Nie ma Elbląg dobrych wiadomości? Zawsze patologia.
A wieśWAGENEM jzdzić a nie do samolotu się pchać. Zawsze, gdy wiesci o Elblągu, to zawsze złe. Nie ma Elbląg dobrych wiadomości? Zawsze patologia.