UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moja zażartowała że jest w ciąży. Uwierzcie mi- ten sam alarm w głowie i ta sama panika. O zgrozo, na szczęście to tylko żart. Założyłem na nią karę- miesiąc wstrzemiężliwości i brak kieszonkowego na ów miesiąc. Wszak to większe zagrożenie niż bomba- bo na całe życie. Uf... Jak dobrze że to tylko żart.