UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Tor jest budowany kosztem infrastruktury piłkarskiej z pieniędzy od Wilka 2,5 mln rocznie.Kary. za opóźnienie to napewno komuch nie nie zapłaci Elblągowi.Władza nie zrobi Kożuchowie krzywdy.Będzie układów _podział
.jerzyk