UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten Tor jest budowany kosztem infrastruktury piłkarskiej z pieniędzy od Wilka 2,5 mln rocznie.Kary. za opóźnienie to napewno komuch nie nie zapłaci Elblągowi.Władza nie zrobi Kożuchowie krzywdy.Będzie układów _podział

.jerzyk

Anuluj