UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten Tor jest budowany kosztem infrastruktury piłkarskiej z pieniędzy od Wilka 2,5 mln rocznie.Kary. za opóźnienie to napewno komuch nie nie zapłaci Elblągowi.Władza nie zrobi Kożuchowie krzywdy.Będzie układów _podział

.jerzyk