A lepiej by zareklamowali miasto gdyby kogoś zabili?...Czasami chyba warto byłoby pomyśleć. Mirka
A lepiej by zareklamowali miasto gdyby kogoś zabili?...Czasami chyba warto byłoby pomyśleć.