Wybrany wątek opinii

Jakie miasto,taki napad.
(2017.05.21)
A lepiej by zareklamowali miasto gdyby kogoś zabili?...Czasami chyba warto byłoby pomyśleć.
Mirka (2017.05.21)
Jakie miasto taki komentujący.
997 (2017.05.21)
Powrót do komentarzy