UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja to tak myślę Ten Szefler cały czas z dupy daje dlaczego nikt nie weźmie go na wózek nikt nie będzie miał pretensji przecież jak można mieć pretensje za farajera na którego jest bialko
Szelll
A ja to tak myślę Ten Szefler cały czas z dupy daje dlaczego nikt nie weźmie go na wózek nikt nie będzie miał pretensji przecież jak można mieć pretensje za farajera na którego jest bialko
Szelll