UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja to tak myślę Ten Szefler cały czas z dupy daje dlaczego nikt nie weźmie go na wózek nikt nie będzie miał pretensji przecież jak można mieć pretensje za farajera na którego jest bialko

Szelll

Anuluj