UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibic cos z Toba jest nie tak wszcy koledzy sie odwracaja Kubanczyk ma Cie gleboko w dupie Szopen odbil kubel tez Ty jakis lewus jestes a nie Kolega a moze sie dobierales masz wyprawę hahaha
Niezniszczalny
Kibic cos z Toba jest nie tak wszcy koledzy sie odwracaja Kubanczyk ma Cie gleboko w dupie Szopen odbil kubel tez Ty jakis lewus jestes a nie Kolega a moze sie dobierales masz wyprawę hahaha
Niezniszczalny