UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kogo interesuje ten obszczymur Szefler,Kibic itd itp,do budy burki elblaskie,nadajecie sie do tarcia chrzanu,,gangsterzy",jeden ,,gangus" kula sie z transem haha,drugi walkuje emerytow i rencistow i to ,,gangusy" elblaskie haha masakra,krotko i na temat-jeden z drugim lepiej nie ogladaj sie za siebie,bo ci z przodu ktos przyje...

yogi

Anuluj