A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ta Dominika nie miała kiedyś ksywki Pompka?
Z komentarzy na portalu można się więcej dowiedzieć niż z artykułów :D
W koncu zlapia tego pedofila i dealera fajansowego Szopena a jak on sypnie bo to miekka faja to pol elblaga pojdzie siedziec
Ktory szopen bo jest 3 braci, grubas?
do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha
Tak a to nie ja piszę ten komentarz ...
młody czy ten starszy szopen?
no chyba nie bedzie sie balo elblaskiego popka, bo kto to jest???
Kumpel co mieszka w bloku obok miejsca zdarzenia mówił że widział z okna po strzałach jak leżą i wiją się z bólu. A takie chojraczki z nich, hehe. No w sumie jedno trzeba im przyznać, nie każdy może powiedzieć o sobie "Byłem postrzelony". Będą teraz brylować w towarzystwie innych patoli.
Całe to towarzystwo szemrane i do pierdla.