209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ta Dominika nie miała kiedyś ksywki Pompka?
(2017.04.20)

info

8  
  0
Z komentarzy na portalu można się więcej dowiedzieć niż z artykułów :D
XDD (2017.04.20)

info

6  
  1
W koncu zlapia tego pedofila i dealera fajansowego Szopena a jak on sypnie bo to miekka faja to pol elblaga pojdzie siedziec
(2017.04.20)

info

9  
  2
Ktory szopen bo jest 3 braci, grubas?
Siena (2017.04.20)

info

0  
  0
do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha
(2017.04.20)
Tak a to nie ja piszę ten komentarz ...
Rafał.S (2017.04.20)

info

0  
  0
młody czy ten starszy szopen?
(2017.04.20)
no chyba nie bedzie sie balo elblaskiego popka, bo kto to jest???
(2017.04.20)
Kumpel co mieszka w bloku obok miejsca zdarzenia mówił że widział z okna po strzałach jak leżą i wiją się z bólu. A takie chojraczki z nich, hehe. No w sumie jedno trzeba im przyznać, nie każdy może powiedzieć o sobie "Byłem postrzelony". Będą teraz brylować w towarzystwie innych patoli.
(2017.04.20)

info

13  
  2
Całe to towarzystwo szemrane i do pierdla.
(2017.04.20)

info

9  
  0