Wybrany wątek opinii
do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
młody czy ten starszy szopen?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
ja na jego miejscu to samo bym zrobila
Do moderacji
Odpowiedz
0
0