Wybrany wątek opinii

do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha
(2017.04.20)
młody czy ten starszy szopen?
(2017.04.20)
ja na jego miejscu to samo bym zrobila
czarna (2017.04.22)
Powrót do komentarzy