UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha
do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha