UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do autora teg tekstu. "Szopen ta faja? On to najwyzej mogl pule z dupy puscic. .. a wtedy chlopaki by naprawde pomarly hahaa" jestes Wielki czlowieku, tekst roku hahahaha


Anuluj