UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kumpel co mieszka w bloku obok miejsca zdarzenia mówił że widział z okna po strzałach jak leżą i wiją się z bólu. A takie chojraczki z nich, hehe. No w sumie jedno trzeba im przyznać, nie każdy może powiedzieć o sobie "Byłem postrzelony". Będą teraz brylować w towarzystwie innych patoli.