UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kumpel co mieszka w bloku obok miejsca zdarzenia mówił że widział z okna po strzałach jak leżą i wiją się z bólu. A takie chojraczki z nich, hehe. No w sumie jedno trzeba im przyznać, nie każdy może powiedzieć o sobie "Byłem postrzelony". Będą teraz brylować w towarzystwie innych patoli.