UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kumpel co mieszka w bloku obok miejsca zdarzenia mówił że widział z okna po strzałach jak leżą i wiją się z bólu. A takie chojraczki z nich, hehe. No w sumie jedno trzeba im przyznać, nie każdy może powiedzieć o sobie "Byłem postrzelony". Będą teraz brylować w towarzystwie innych patoli.