209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg jest miastem Patologii więc czego się spodziewać, druga połowa to kofidenci, bez pracy siedzący przed komputerami wyładowujący swoje frustracje na forum, bez kasy. Ewentualnie biedronka lub inny dyskont
(2017.04.28)

info

1  
  1
Do prawdziwego ZZZ Iwonka pozdrawia z zaświatów:-) pyta się kiedy się widzita
patus (2017.04.28)

info

0  
  0
zgłaszam sprawę do ministra Ziobry aby na forum zrobił porządek.
zzz (2017.04.28)

info

0  
  0
Nie jest tak, że Elbląg jest miastem patologii. Jeśli jest temat bandycki to tu zlatują się na forum ciągle te same dewianty podszywający się pod różne nicki czerpiący z tego satysfakcję. Prymitywizm wypowiedzi od razu wskazuje kto pisze. Jednego ułomnego poznaję od razu. Zresztą spodziewam się "inteligentnej" odpowiedzi. Nie wytrzyma.
jolk (2017.04.29)

info

0  
  0
kibic gdzie twoj szefler, parówa to ksywa kibica na olimpi
(2017.04.29)

info

0  
  0
kibic jak tam łososie z biedronki co
(2017.04.29)

info

0  
  0
jolk pało złóż na swój kostropaty ryjek kaptur i idź popluć do bramy
Robak (2017.04.29)

info

0  
  0
Gwałciciel Wojciech gwałci co chce(bez względu na pleć i wiek) oraz kradnie gdzie chce Biedronka lub Kaufland
jolk (2017.04.29)

info

0  
  0
kibic co zrobiles z kazikiem, małpa uciekaj
(2017.04.29)

info

0  
  0
kibic ty robi loda szeflerowi
(2017.04.29)

info

0  
  0