UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jest tak, że Elbląg jest miastem patologii. Jeśli jest temat bandycki to tu zlatują się na forum ciągle te same dewianty podszywający się pod różne nicki czerpiący z tego satysfakcję. Prymitywizm wypowiedzi od razu wskazuje kto pisze. Jednego ułomnego poznaję od razu. Zresztą spodziewam się "inteligentnej" odpowiedzi. Nie wytrzyma.
jolk