UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg jest miastem Patologii więc czego się spodziewać, druga połowa to kofidenci, bez pracy siedzący przed komputerami wyładowujący swoje frustracje na forum, bez kasy. Ewentualnie biedronka lub inny dyskont


Anuluj