UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg jest miastem Patologii więc czego się spodziewać, druga połowa to kofidenci, bez pracy siedzący przed komputerami wyładowujący swoje frustracje na forum, bez kasy. Ewentualnie biedronka lub inny dyskont