UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg jest miastem Patologii więc czego się spodziewać, druga połowa to kofidenci, bez pracy siedzący przed komputerami wyładowujący swoje frustracje na forum, bez kasy. Ewentualnie biedronka lub inny dyskont