209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zzz -czy jak ci tam balasie:-) a może wcześniej mi fajkę zrobisz
kibic-Olimipa (2017.04.26)

info

0  
  1
powiadamiam też siły specjalne i Rutkowskiego
zzz (2017.04.26)

info

0  
  0
zzz- kocham cię mój bohaterze
Dominika (2017.04.27)

info

0  
  0
siła patologii emblonskiej na forum
(2017.04.27)

info

1  
  0
do księdza pod sutanne won leszczu
(2017.04.27)

info

0  
  0
nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo
(2017.04.27)

info

0  
  0
dzwoni na pietrową olgę. dzwonie na policje, dzwonie sam na siebie na policje, dzwonie na patologię, dzwonie na trynkiewicza że mi siorkę rozdziewiczył
zzz (2017.04.27)

info

0  
  0
zzz ty locho PDW
szefi (2017.04.27)

info

0  
  0
patologia wciąż ta sama pod różnymi nickami
(2017.04.28)

info

0  
  0
patologia, patologia, bla, bla, bla. .. my dzieci pisu tacy jesteśmy
Misiewicz (2017.04.28)

info

0  
  0