A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zzz -czy jak ci tam balasie:-) a może wcześniej mi fajkę zrobisz
powiadamiam też siły specjalne i Rutkowskiego
zzz- kocham cię mój bohaterze
siła patologii emblonskiej na forum
do księdza pod sutanne won leszczu
nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo
dzwoni na pietrową olgę. dzwonie na policje, dzwonie sam na siebie na policje, dzwonie na patologię, dzwonie na trynkiewicza że mi siorkę rozdziewiczył
zzz ty locho PDW
patologia wciąż ta sama pod różnymi nickami
patologia, patologia, bla, bla, bla. ..
my dzieci pisu tacy jesteśmy