UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Wy wypisujecie dzieciaki Chyba macie choć trochę olivy w głowie Jacy Gangsterzy ??? To zwyklaki którzy się panosza bez celu i planu Niczego się w życiu nie dorobili Nawet fury dobrej nie maja a to przecież priorytet jest dla każdego tego typu kozaka O chacie nie wspomnę bo albo na wynajęciu cale życie albo spadek po rodzinie się trafi Jakim debilem trzeba być żeby w biały dzień strzelać w kolana z samochodu Chyba dobrego koksu się nażarł i go poniosło W tych czasach takich leszczy załatwia sie w inny sposób Ale widzę ze znalazł sobie zwolenników zapewne takich samych patoli jak on sam Pozdrawiam całą wieśniacką gangstere typu Szopen Szefler czy Kibic